Celebrem la Santíssima Trinitat

Avui estem de festa. Celebrem un curs més la festa de la nostra escola, la Santíssima Trinitat!. 
 
Evidentment les circumstàncies són absolutament diferents i impensables per qualsevol de nosaltres mesos enrera. 
Però, ni el coronavirus podrà evitar que, com cada any, celebrem la nostra festa. Això sí, de forma molt diferent, però festa igual.
 
 
 
Que tingueu una bona Santíssima Trinitat família!

Share this post

Sobre nosaltres

La nostra escola, fundada l'any 1951 per les Religioses Trinitàries de Mallorca, és un col·legi catòlic concertat, que proposa la cultura catalana i els valors evangèlics com a eix primordial: l'amor fratern, el respecte dels drets humans, la llibertat, la justícia, solidaritat, etc. És per això que l'educació es basa en la cultura religiosa, tenint com a referent Déu.